ГРИБНА СПРАВА

у грибній справі з 2010 року

Все почалося з грибів!

Підприємство "Грибна справа" розпочало свою діяльність у 2010 році, спеціалізуючись на вирощуванні звичайної гливи. По мірі досягнення певних успіхів, компанія вирішила розширити свій асортимент продукції. Цей крок став вирішальним моментом у розвитку "Грибної справи". З того часу, від невеликого виробника гливи та ерінгів, компанія перетворилася на одну з найбільших та найсучасніших автоматизованих фабрик в галузі.

Не тільки смачні,
а й корисні!

Головною метою нашого підприємства є вирощування не лише смачних, але й корисних та екологічно чистих грибів ерінгів, позбавлених будь-яких домішок. Саме тому ми приділяємо особливу увагу використанню відібраної натуральної сировини та систематично контролюємо її якість.Наша фабрика обладнана власною лабораторією, яка дозволяє контролювати якість не лише вхідної сировини, що використовується для вирощування грибів, але й остаточний продукт - гриби ерінги.

Наші пріорітеті:

Підтримання ритмічності виробництва

Висока якість продукту

Надійне і добросовісне партнерство

Від міцелію до запакованих грибів

Повний цикл виробництва дає нам можливість поставляти якісні продукти за доступною ціною

Культивація міцелію

Підбір органічно чистої сировини

Підготування та фасування ґрунту (субстрату) для вирощування грибів у банки

Стерилізація банок з субстратом.

Додання до субстрату міцелію

Ваш автомобиль доставляется в американский порт, где мы проводим тщательный осмотр и составляем фотоотчет. Затем он безопасно помещается в контейнер и отправляется в Украину.

Інкубація

Зняття строми

Плодоношення

Збір та пакування

Логістика

Забезпечення вчасної доставлення свіжих грибів нашим клієнтам є однією з основних пріоритетних цілей нашої компанії. Саме тому ми маємо власний автопарк та співпрацюємо з транспортними компаніями, що дозволяє нам ефективно виконувати навіть невеликі замовлення.
Гриби ерінгі вимагають зберігання при відповідно низькій температурі,ці вимоги стосуються також процесу транспортування. Тому всі наші автомобілі, та автомобілі партнерів, обладнані холодильними установками, що забезпечує відповідні умови для збереження свіжості грибів. Наша мета - зробити так, щоб кожен споживач отримував тільки якісний та свіжий продукт!

Контакти

Контакти

+380501003543

eryngi.ua@gmail.com

Адреса

вул. Заводська 10з,
смт. Новопокровка,
Чугуївський район, Харківська обл.,
63523, Україна